Aktualne wydarzenia

Kryształowy Koncert z Przekazem Reiki (On Line)


Mam przyjemność zaprosić Was na Kryształowy Koncert On Line z Intencją.
Podczas koncertu zagram na kryształowej misie śpiewającej, gongu wietrznym i dzwoneczkach Koshi a także misie zatokowej Petera Hessa. Misa swoimi wibracjami pięknie wspiera intencje, dla których koncert się odbywa.


Dodatkowo w trakcie koncertu wykonam przekaz energetyczny reiki. II stopień reiki daje możliwość przesyłania energii dla grupy. Energię przesyłać można na odległość, ponieważ czas i przestrzeń nie jest dla niej żadnym ograniczeniem.
Intencją przekazu reiki dla grupy będzie "Otwarcie nas na wszystko co najlepsze, na zdrowie, miłość, obfitość finansową, radość, szczęście. Oraz na to abyśmy z wdzięcznością przyjęli te wszystkie boskie dobrodziejstwa i prezenty".


Zaczniemy o 21.00 od krótkiego relaksu i wejścia w przestrzeń serca. Koncertu najlepiej wysłuchać w pozycji leżącej, sprzyjającej odprężeniu. W misie będą znajdowały się nasze spisane na karteczkach życzenia, intencje, pragnienia. Czas trwania całego zdarzenia wyniesie około 60 min. Koncert będzie transmitowany na żywo, na fb na prywatnej grupie którą utworzę i do której zaproszę wszystkich uczestników.
Na koniec dla każdego z Was wylosuję karty z archanielskim przesłaniem.

Zapraszam więc 17 marca o godzinie 21.00.

Intencje proszę abyście przesyłali mi w wiadomościach prywatnych do 16 marca 2019 r.
 

Inwestycja 15 zł.
Wpłata na poniższe konto.
Natalia Kuźbik
95 1050 1575 1000 0091 1038 8676

 

Pozdrawiam cieplutko. Natalia :)

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now