Oferuję

SESJA ACCESS BARS


Zapraszam na sesję Bars wzbogaconą instrumentami. Access Bars to bardzo przyjemny relaksujący, a zarazem potężny zabieg energetyczny. Przynosi korzyści naszemu ciału, umysłowi oraz duszy. Polega on na delikatnym dotykaniu 32 punktów na głowie, w których kumulują się wszystkie emocje, stres, smutek, strach, żal, obawy, złość, depresję, lęki, negatywne przekonania i wzorce, ograniczenia itd. 
W trakcie zabiegu następuje rozładowanie, uwolnienie całego tego elektromagnetycznego ciężaru, który został zgromadzony w mózgu. 
Fale mózgowe zwalniają, co umożliwia depolaryzację przekonań i wzorców zachowań, które nosiliśmy w sobie od dzieciństwa. 
Otrzymując procesy Bars zaczynamy wychodzić z powtarzających się schematów zachowań, z autopilota, w którym funkcjonowaliśmy na co dzień nie widząc innej drogi; zaczynamy doświadczać coraz więcej energii i lekkości w swoim ciele. Mamy możliwość dokonania zmian we wszystkich obszarach życia.

Dzięki barsom bardzo często znikają dolegliwości fizyczne, bezsenność, stresy, gonitwa myśli; zwiększa się odporność fizyczna, rozpuszczają się napięcia emocjonalne i rośnie chęć do działania i radość życia. I to wszystko w niezwykle relaksujący i przyjemny sposób. Szybkość efektów zależy od tego jak szybko jesteśmy w stanie puścić swoje ograniczenia. Często już po pierwszej sesji czujemy zmianę i więcej przestrzeni w naszym życiu.

Sesja Bars w moim wykonaniu wzbogacona jest instrumentami wibracyjnymi. Do zabiegów intuicyjnie dołączam misę kryształową, gong wietrzny, dzwonki Koshi oraz misę terapeutyczną Petera Hessa, którą stosuję bezpośrednio na ciało. Wymienione Instrumenty swymi wibracjami potrafią nie tylko pięknie przygotować osobę do sesji, rozluźnić, zrelaksować. Same w sobie działają oczyszczająco, harmonizująco na Ciało Umysł i Duszę. Wspierają uwalnianie zastałych w ciele emocji, blokad energetycznych, otwierają i czyszczą nasze czakry i meridiany.

Cały zabieg odbywa się w przyjemnej intymnej atmosferze. W przestrzeni serca. Poprzedzony jest moją modlitwą o boskie wsparcie i przewodnictwo oraz o czystą boską uzdrawiającą energię, której po prostu pozwalam działać, płynąć i uzdrawiać w zgodzie z Wolą Bożą oraz Najwyższym Dobrem.

 

Sesję Bars

Wykonuję w domu klienta

Czas trwania ok. 60 - 80 minut

Inwestycja 100 zł

ZABIEG ENERGETYCZNY REIKI - BEZPOŚREDNI LUB NA ODLEGŁOŚĆ


Oferuję zabiegi bezpośrednie oraz zabiegi wykonane na odległość, jeśli z jakiegoś powodu, nie możemy spotkać się osobiście. Dla energii czas i przestrzeń nie jest żadnym ograniczeniem, w związku z tym zabiegi mentalne są równie skuteczne jak te bezpośrednie. Reiki to uniwersalna uzdrawiająca energia, która służy do uzdrawiania i oczyszczania organizmu.                                                                                    

Ważna informacja. Zabieg reiki w żadnym wypadku nie stanowi alternatywy dla profesjonalnego leczenia medycznego.

 

Dla kogo zabieg reiki?
Dla każdego kto potrzebuje duchowego wsparcia, oczyszczenia energetycznego, harmonizacji czakr.
Reiki działa na choroby fizyczne takie jak alergie, anginy, anemie, artretyzm, bóle gardła, zębów, bezsenność, gorączka, impotencja, choroby krążenia, skóry, wszelkiego rodzaju infekcje i stany zapalne, wrzody, wzdęcia, choroby tarczycy i inne.

 

Jak wygląda zabieg? 
Najlepiej aby osoba przyjmująca energię, położyła się wygodnie pod kocem. W trakcie zabiegu może zrobić się chłodniej lub przeciwnie, gorąco. Do zabiegu należy zdjąć wszelkie pierścionki łańcuszki i bransoletki, ponieważ blokują one przepływ energii. W trakcie przekazu energii można nie mieć żadnych odczuć. Jest to jak najbardziej w porządku. Można także odczuwać ciepło, chłód w określonych częściach ciała, mrowienie itd. Odczucia są indywidualne i raczej subtelne.

Do wykonania reiki na odległość potrzebuję aktualnej fotografii, imienia i nazwiska oraz nazwy miejscowości w której osoba przyjmująca zabieg się znajduje.

Nie wykonuję zabiegów kobietom w ciąży oraz osobom chorym psychicznie, a także z rozrusznikami serca.

Przed zabiegiem przeprowadzam rozmowę o problemie, wraz z klientem ustalamy intencję dla energii.

Skutki zabiegów zależą przede wszystkim od otwartości klienta i jego przyzwolenia na uzdrowienie.

 

Zabieg reiki bezpośredni - wykonuje w domu klienta.

Czas trwania ok.  60 minut.
Inwestycja 70 zł.

 

Zabieg mentalny (na odległość)

Czas trwania ok. 40 minut.

Inwestycja  50 zł

SESJA DWUPUNKT​U

Opis w trakcie tworzenia...

Czas trwania 10 - 15 minut. 

Inwestycja 15zł / temat.

REIKI DLA ZWIERZĄT

Reiki to uniwersalna uzdrawiająca energia. Możemy wspierać nią nie tylko ludzi ale i nasze zwierzaki. Jeżeli Twój pies, kot lub inne zwierze potrzebuje wsparcia - z chęcią wykonam dla niego zabieg. Reiki może tu pomóc nie tylko w przypadku chorób fizycznych, ale także gdy zwierzę sprawia problemy behawioralne, jest zestresowane, straumatyzowane.
W przypadku zwierząt zazwyczaj wykonuję sesje na odległość. Tak jest po prostu łatwiej, bardziej komfortowo i swobodnie nie tylko dla mnie ale głównie dla zwierzaka.


Czas trwania ok 20 min
Inwestycja 20 zł.

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now